ЖК "ObolonSKY" по пр. Оболонський, 1

На будівельному майданчику ЖК «ObolonSKY, загальний стан готовності будинку №1 (перша черга) - 75%. Вже завершені фасадні роботи, на фінальній стадії знаходяться і внутрішні роботи. Проводиться заливка перекриття підземного паркінгу і після його завершення, почнуться роботи з облаштування прибудинкової території. У будинку № 2 (друга черга), основні роботи зосереджені на зведенні монолітного залізобетонного каркаса, але паралельно активно проводяться роботи по кладці стін і перегородок, проведення внутрішніх комунікацій.

 

 

 

ЖК «ObolonSKY»

 «Бери вище»

Чим вище мета - тим більше результат. І тоді кожне рішення піднімає на рівень вище.

ЖК ObolonSKY - відчути новий рівень життя!

Бути вище - це бути першим у всьому. Це жити так, щоб пишатися своїми проектами, досягненнями та успіхами. Гідно долати рівень за рівнем, йти вперед, розвиватися. Не адаптуватись до умов, а користуватися заслуженим, не чекати випадку, а відповідати часу та жити на самому комфортному для себе рівні! І, звичайно ж, всі успішні люди знають головний секрет: щоб досягти вершини - потрібно прагнути до високих цілей.

ЖК «ObolonSKY» - проект компанії ТОВ «МЖК «Оболонь», одного з найдосвідченіших, відомих та надійних забудовників на ринку сучасної нерухомості Києва. Маючи багатий досвід будівництва та експлуатації житлових комплексів, і знаючи зсередини повну інфраструктуру мальовничого району Оболонь - компанія-забудовник вирішила втілити в новому проекті «ObolonSKY» всі накопичені знання та напрацювання. Тому, в основу концепції нового ЖК лягло розуміння, що житлові технології в останні роки стрімко розвивалися та поширювали ресурс для підвищення рівня життя, безпеки та комфорту. І у результаті, сучасні житлові комплекси бізнес-класу - це, перш за все, технологічність, що дарує мешканцям відчуття зручності та затишку! Це - будинки, які повністю забезпечують усі умови комфорту та високі вимоги до якості життя.

При втіленні проекту забудовник ТОВ «МЖК «Оболонь» в першу чергу ретельно підійшов до вибору локації - ЖК «ObolonSKY» вигідно розташований у історичній точці Києва, що не поступає легендарним Подолу, Печерську та навіть Володимирській гірці. Адже, як свідчить повір'я, озеро Кирилівське утворено стародавньою річкою Опечень, що була відома у всій Київській Русі. Саме так - в найсучаснішому районі міста Оболонь можна відчути подих історії та позитивну енергетику улюбленого старовинного міста.

Також при розробці проекту «ObolonSKY» було ретельно проаналізовано інфраструктуру всього району, і тому - новий ЖК зручно розташований поруч з торгово-розважальними центрами (Метрополіс, Дрім-таун), супермаркетами (Велика Кишеня, Новус) та зоною відпочинку (озерно-пішохідні зони).

Дуже символічно, що ЖК «ObolonSKY» знаходиться при в'їзді на Оболонь з боку транспортного вузла "Петрівка" - умовно утворюючи символічні ворота району. Перші та найвищі будівлі приозерної локації вітають всіх, хто прямує до Оболоні, та задають високий статус і піднесений настрій всьому ареалу.

Зовнішній ансамбль ЖК «ObolonSKIY» поєднує в собі градації блакитної палітри - символічні кольори від річкової води до чистого неба. Тому загальна гама - відображає напрямок вгору, високі прагнення та політ.

ЖК ObolonSKY - бери вище! Відчуй новий рівень життя! Новий комфорт!

1-кімнатні квартири: 
від 42 кв м
2-кімнатні квартири: 
від 62 кв м
3-кімнатні квартири: 
90 кв м
4-кімнатні квартири: 
139 кв м
5-кімнатні квартири: 
176 кв м
6-кімнатні квартири: 
178 кв м
Транспортна інфраструктура: 

Станція метро "Оболонь"

Тролебусні, автобусні, трамвайні маршрути.

Медичні заклади: 

Дитяча поліклініка Оболонського району №1 

Доросла полікліники

Амбулаторія сімейного лікаря

Дитячі навчальні заклади: 

Загальноосвітні школи №219, 210, 211, 225

Ліцей №157

Школа мистецтв №5 вул. Малиновського, 11-в

Дитячий садок №208, 605

Опис квартир: 

Висота приміщень: 2,70 м

Металопластикові 2-х камерні шумозахисні пакети

Сучасні панельні радіатори

Мідна електророзводка

Підлога зі звукоізоляцією, армована

Стан: 

Будівництво будинку №1(завершальна стадія)

Розпочато будівництво будинку №2

Будинок №3 в проекті

Побудова та соціальна інфраструктура: 

Торгові центри: "Метрополіс", "Велика кишеня", "Дрім Таун"

Центр сімейного дозвілля "Дивосвіт"

Висота стелі: 2,7 м. – житлова частина, 3,3 – вбудовані приміщення першого поверху.

Конструктивні схема будівлі: каркасно-монолітна.

Фундамент: виконаний із буроін’єкційних паль, ростверк – монолітна залізобетонна плита.

Каркас: монолітний залізобетонний із литого бетону.

Фасад: зовнішнє облицювання - утеплення фасаду, штукатурка, фарбування.

Облицювання місць загального користування:

-          підлога – керамічна плитка;

-          стіни та стелі – фарбування водоемульсійними фарбами.

Кількість ліфтів: 4 ( в т.ч. 1 пожежний)

Ліфти: «Євроліфт»

Вікна та двері – з метало пластикового профілю та двокамерних склопакетів.

Центральне опалення: вертикальні стояки – зі сталевих оцинкованих труб; по квартирна – горизонтальна розводка в стяжці підлоги – із поліетиленових труб, панельні радіатори «RomstalStandart».

Вентиляція однозонна: виконується в індивідуальних вентиляційних коробах з витяжкою блочною установкою розташованою на покрівлі.

Електророзводка: виконується із мідної кабельно-провідникової продукції.

Оздоблення квартир: штукатурка цегляних стін і перегородок (за виключенням ванн і санвузлів); бетонні поверхні без шпаклювання; підлога – звукоізоляція (4 мм), стяжка 60 мм.

На ділянці передбачається розміщення дитячого майданчику, майданчику для відпочинку дорослого населення, господарський та спортивний майданчики, гостьова автостоянка.

Проектом передбачається благоустрій території, посадка дерев та кущів, влаштування газонів, квітників на вільній від забудови території.

Фото: