Про компанію

Компанія «Молодіжний житловий комплекс (МЖК) «Оболонь» була створена у 1988 році рішенням районного комітету комсомолу Мінського (нині Оболонского) району міста Києва. На той час участь вбудівництві молодіжного житлового комплексу могли взяти лише кращі з кращих працівників підприємств району, яких відбирав  районнийкомітет комсомолу. Згодом частина цих молодих людей і склала основу сьогоднішньої будівельної компанії.

Першим об’єктом, який збудувала компанія, став житловий будинок по проспекту Героїв Сталінграда, 14-Б на Оболоні. На будівництво цього будинку кошти виділяли підприємства Мінського району. З 1991 року в розпал будівництва фінансування було припинено через відсутність коштів. Аби врятувати розпочатий проект, саме тоді зародилась комерційна направленість діяльності компанії. Під час  гіперінфляції 1992-1994 років вперше в місті Києві були залучені кошти приватних осіб для фінансування будівництва житлових будинків. Упродовж свого існування МЖК «Оболонь» співпрацює з Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву.

У 1996 році за ініціативою учасників молодіжного житлового комплексу «Оболонь», комплекс був реорганізований у закрите акціонерне товариство «МЖК»Оболонь» - будівельну компанію,  котра за 20 років перетворилась на будівельний  холдингповного циклу. Нині в компанії працюєпонад1000 співробітників. Структура компанії досить розгалужена, вона має низкудочірніх та суміжних підприємств.

Під керівництвом  її першого Президента, Заслуженого будівельника України Антонова Василя Івановича, який очолювавЗАТ «МЖК»Оболонь» з 1992по 2010 роки, компанія побудувала загалом550 000 кв.м житлата  об’єктівсоціальної сфери.У 2010 році компанія змінила організаційно-правову форму. Відбулися зміни і у керівництві компанії. Нині ТОВ «МЖК «Оболонь» очолює Антонов Олександр Іванович. Незмінними є  високий професіоналізм та традиції компанії. МЖК «Оболонь» – підприємство, що динамічно розвивається і може виступати в ролі генпідрядника, інвестора, замовника, субпідрядника.

Компанія будує комфортні будинки, що відповідають усім сучасним вимогам - цегельні будинки з поліпшеним індивідуальнимплануванням, монолітно-каркасні будинки з навісними вентильованимифасадами.Використання саме таких фасадів  дозволилополіпшити теплотехнічні характеристики будинківі дало можливість застосовувати сучасніоздоблювальні матеріали.

За час існування компанії географія її будівництва давно сягнула за межі Оболоні. Її силами зведені будинки в Печерському, Солом’янському, Деснянському районах столиці. Компанія також має досвід у реконструкції будинків та реставрації архітектурно-історичних пам’яток столиці.

Нині наша компанія завершує будівництво двох красенів будинків на проспекті  Героїв Сталінграда, 2. Своєю неповторною архітектурою вони прикрасили дніпрові береги і стали своєрідною візитівкою цього мікрорайону.

У найближчих планах МЖК «Оболонь» -  спорудження нових об’єктів, зокрема, елітного житлового будинку з офісними центрами на перехресті вулиць Боженка та Лабораторної в Голосіївському районі столиці та цілого комплексу з розгалуженою  інфраструктурою на Сирці. Усі житлові будинки, що споруджує компанія, мають виразну архітектуру та оснащені розвинутою соціальною інфраструктурою: магазини, спортивні зали, дитячі садочки, перукарні, ресторани. Компанія також приділяє значну увагу благоустрою та озелененню території. Довкола її об’єктів створюються ошатні місця для відпочинку та прогулянок, висаджуються ялинки, липи, кипариси, а на клумбах височать альпійські гірки з екзотичними квітами та кущами.

МЖК «Оболонь» пишається своїм творчим колективом висококваліфікованих спеціалістів, які мають великий досвід роботи в будівельній галузі. Ключовими принципами роботи МЖК "Оболонь" є забезпечення високої якості робіт, індивідуальний підхід, застосування новітніх проектних та технічних рішень, реалізація проектів різного ступеня складності в стислі терміни.

Дочірні та спільні підприємства:

ДП "Портал"(ведення генпідрядних та загальнобудівельних робіт).

ДП "Стиль"(виконання всіх видів внутрішніх ізовнішніх оздоблювальних робіт).

ДП "Форсаж"(послуги із внутрішніх перевезень,механізація будівельного процесу).

ДП "Сантех-Комфорт"(монтаж систем водопроводу

та опалення, кондиціювання і каналізаційні роботи).

Філія "Торговельно-спортивний комплекс

МЖК "Оболонь"(торговельно-спортивні послуги).

ТОВ"ФК "ПрімІнвест" (залучення коштів фізичних

та юридичних осіб в управління з метою фінансування

будівництва житла).

ТОВ "Стронг-Центр"(веденння генпідрядних

робіт, влаштування монолітного з/бетонного каркасу

будівлі, влаштування стяжки, ведення загальнобудівельних робіт).

ТОВ "Стенд"(виготовлення м/пластиковихконструкцій: вікон, дверей, вітражів).

ТОВ "МЖКОБОЛОНЬПРОЕКТ"(проектно-вишукувальні   роботи).