Про компанію

Компанія «Молодіжний житловий комплекс (МЖК) «Оболонь» була створена у 1988 році рішенням районного комітету комсомолу Мінського (нині Оболонского) району міста Києва. На той час участь в будівництві молодіжного житлового комплексу могли взяти лише кращі з кращих працівників підприємств району, яких відбирав  районний комітет комсомолу. Згодом частина цих молодих людей і склала основу сьогоднішньої будівельної компанії.

Першим об’єктом, який збудувала компанія, став житловий будинок по проспекту Героїв Сталінграда, 14-Б на Оболоні. На будівництво цього будинку кошти виділяли підприємства Мінського району. З 1991 року в розпал будівництва фінансування було припинено через відсутність коштів. Аби врятувати розпочатий проект, саме тоді зародилась комерційна направленість діяльності компанії. Під час  гіперінфляції 1992-1994 років вперше в місті Києві були залучені кошти приватних осіб для фінансування будівництва житлових будинків. Упродовж свого існування МЖК «Оболонь» співпрацює з Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву.

У 1996 році за ініціативою учасників молодіжного житлового комплексу «Оболонь», комплекс був реорганізований у закрите акціонерне товариство «МЖК» Оболонь» - будівельну компанію,  котра за 20 років перетворилась на будівельний  холдинг повного циклу. Нині в компанії працює понад 1000 співробітників. Структура компанії досить розгалужена, вона має низку дочірніх та суміжних підприємств.

Під керівництвом  її першого Президента, Заслуженого будівельника України Антонова Василя Івановича, який очолював ЗАТ «МЖК»Оболонь» з 1992 по 2010 роки, компанія побудувала загалом 550 000 кв.м житла та  об’єктів соціальної сфери. У 2010 році компанія змінила організаційно-правову форму. Відбулися зміни і у керівництві компанії. Нині ТОВ «МЖК «Оболонь» очолює Антонов Олександр Іванович. Незмінними є  високий професіоналізм та традиції компанії. МЖК «Оболонь» – підприємство, що динамічно розвивається і може виступати в ролі генпідрядника, інвестора, замовника, субпідрядника.

Компанія будує комфортні будинки, що відповідають усім сучасним вимогам - цегельні будинки з поліпшеним індивідуальним плануванням, монолітно-каркасні будинки з навісними вентильованими фасадами. Використання саме таких фасадів  дозволило поліпшити теплотехнічні характеристики будинків і дало можливість застосовувати сучасні оздоблювальні матеріали.

За час існування компанії географія її будівництва давно сягнула за межі Оболоні. Її силами зведені будинки в Печерському, Солом’янському, Деснянському, Голосіївському районах столиці. Компанія також має досвід у реконструкції будинків та реставрації архітектурно-історичних пам’яток столиці.

МЖК «Оболонь» пишається своїм творчим колективом висококваліфікованих спеціалістів, які мають великий досвід роботи в будівельній галузі. Ключовими принципами роботи МЖК "Оболонь" є забезпечення високої якості робіт, індивідуальний підхід, застосування новітніх проектних та технічних рішень, реалізація проектів різного ступеня складності в стислі терміни.

Дочірні та спільні підприємства:

ДП "Портал" (ведення генпідрядних та загальнобудівельних робіт).

ДП "Стиль" (виконання всіх видів внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних робіт).

ДП "Форсаж" (послуги із внутрішніх перевезень,механізація будівельного процесу).

ДП "Сантех-Комфорт" (монтаж систем водопроводу та опалення, кондиціювання і каналізаційні роботи).

ТОВ"ФК "ПрімІнвест" (залучення коштів фізичнич та юридичних осіб в управління з метою фінансування будівництва житла).

ТОВ "Стенд" (виготовлення м/пластикових конструкцій: вікон, дверей, вітражів).

ТОВ "МЖКОБОЛОНЬПРОЕКТ" (проектно-вишукувальні   роботи).

Ресторан "Скорпіон" на Оболонській набережній.