ТОВ "СТЕНД"

Підприємство створено у 2002 році

Компанія " Стенд ", веде свою діяльність на українському ринку металопластикових вікон з 2002 року, пропонує замір, розробку, виробництво і монтаж металопластикових конструкцій з профілів REHAU(Німеччина), з фурнітурою Siegenia(Німеччина), Vorne (Туреччина), а також засклення балконів і лоджій з наступним гарантійним обслуговуванням. Компанія надає повний спектр якіснихсервісних послуг європейського рівня, давно завоював репутацію надійного постачальника металопластикових вікон.

Наша основна мета - задоволення попиту на якісні пластикові вікна при мінімальному рівні цін. Завдяки власній розвиненою виробничої бази компанія „СТЕНД” здатна виконати найскладніший замовлення в найкоротші терміни, приділяючи при цьому індивідуальну увагу кожного замовника. Якщо Ви цінуєте комфорт і перебуваєте в пошуку оптимального поєднання ціни і якості - ласкаво просимо до нас.
Компанія " Стенд " пропонує металопластикові вікна та двері за доступною ціною, так як реалізує та встановлює вікна без посередників. Нам немає необхідності витрачати зайві кошти на різних етапах, домовлятися за постачання і т.д., що впливає на кінцеву вартість товару. Ви платите реальну ціну за вироблену нами продукцію та надані послуги. Виробництво вікон здійснюється на високотехнологічному обладнанні, що дозволяє виготовляти продукт європейського рівня. ПВХ-профілі та комплектуючі, з яким працює компанія " Стенд ", також відомі своєю високою якістю. Всі вони з гідністю проходять випробування на міцність, довговічність і морозостійкість, завдяки чому продукція компанії повністю відповідає необхідним нормам і стандартам.

Серед наших співробітників і монтажників - фахівці високого рівня, які володіють вичерпною інформацією про вікна, їх виробництві та якісному монтажі. Від моменту першої консультації до гарантійного обслуговування з кожним замовником працює персональний менеджер, який безкоштовно проконсультує по телефону і допоможе вибрати пластикове вікно або двері.

Виконання будь-якого замовлення починається з безкоштовного заміру, адже замір з урахуванням особливостей Вашого приміщення є гарантією якісного монтажу та подальшої без проблемної експлуатації. При монтажі і демонтажі ретельно дотримуються всі необхідні технологічні норми. Установка виконується професійними монтажниками, які володіють великим стажем роботи і досвідом, що дозволяє здійснювати роботи будь-якої складності. На відміну від багатьох компаній, ми не економимо на інструментах і матеріалах, які можуть звести нанівець якість монтажу та подальшої експлуатації. Монтажники компанії "Стенд" використовують тільки професійний інструмент відомих європейських брендів і високоякісні видаткові матеріали: анкера з міцної сталі, забезпечують більш точне регулювання установки пластикового вікна при монтажі і міцність самої конструкції, а також професійну монтажну піну Makroflex - літню і зимову, витримує температури до -10 ° С, що дозволяє виконувати монтаж в зимовий час. Все це в поєднанні з сучасними технологіями установки, орієнтованими на наші кліматичні умови та специфікубудівництва, гарантує надійність, довговічність і бездоганну експлуатацію нашої продукції.

Процес виготовлення займає 3 дні. Замовлення виконується строго в терміни, обумовлені при укладенні договору. Крім того, компанія " Стенд " надає на свою продукцію 5-річну гарантію з обов'язковим безкоштовним гарантійним обслуговуванням. Доставка по Києву здійснюється безкоштовно.

Надаємо послуги:

  • Консультації
  • Замір
  • Виробництво
  • Встановлення
Директор: 
Артюх Віктор Васильович
Адреса: 
04210 м. Київ, пр. Героїв Сталінграду, 12-К
Телефони: 
(044) 468-98-14 (067) 249-45-37 e-mail: ooostend@ukr.net
Послуги: 
  • Консультації
  • Замір
  • Виробництво
  • Встановлення
Фото: 
Фото: